Praat mee over de toekomst van Hollands Kroon tijdens het Toekomstcafé

7 oktober 2026, 16:28 Laatst bewerkt 14 uur geleden
| Laatst bewerkt 14 uur geleden
Poster voor een toekomstcafé met de titel: “Toekomstcafé – Hoe zie jij de toekomst van onze gemeente?”. Thema van de avond: De Haven, toerisme, visserij.

Woensdag 21 oktober is er vanaf 19.30 tot 21.00 uur een Toekomstcafé in de kantine van voetbalvereniging Succes in Hippolytushoef. De doelgroep is jongvolwassenen tot 40 jaar en het doel is om interesse op te wekken en hen meer te betrekken bij wat er in de gemeente speelt.

Denk mee over toekomst

Na inleidingen door Cees Meeldijk en Stefan Tijsen over vragen als:

  • Hoe ziet de toekomst op Wieringen er uit?
  • Welke rol is er voor de gemeentepolitiek om die toekomst te verwezenlijken?

horen we graag hoe u hier tegenaan kijkt. De avond staat onder leiding van Lars Verfaille.

Cees Meeldijk is voormalig visserman, historicus en gemeenteraadslid van Wieringen. Stefan Tijsen is Wieringer ondernemer en initiatiefnemer van Wadferry, de nieuwe veerbootverbinding tussen Den Oever en Texel, die een impuls voor de regio wil zijn.

Flyer

Poster voor een toekomstcafé met de titel: “Toekomstcafé – Hoe zie jij de toekomst van onze gemeente?”. Thema van de avond: De Haven, toerisme, visserij. Sprekers zijn Cees Meeldijk, historicus en gemeenteraadslid, en Stefan Tijsen, ondernemer in de visserij en aquacultuur. De poster nodigt uit voor een avond met gesprekken, ontmoetingen en ruimte voor meningen en ideeën. Het evenement vindt plaats op 21 oktober vanaf 19.30 uur in de kantine van vv Succes in Hippolytushoef. De doelgroep is jongvolwassenen tot 40 jaar. De vormgeving bestaat uit blauwe, rode en groene vlakken met witte en blauwe tekst op een lichte achtergrond. Kalender- en locatie-iconen markeren de datum, tijd en locatie.